Şirketlerimiz

Grup ŞirketlerimizArtek İnşaat Sanayi Turizm A.Ş.Artek İnşaat Sanayi Turizm A.Ş. olarak 35 yıldır şehrin ve yaşamın trendlerine uygun çevreye saygılı son teknoloji ile oluşturulmuş ofis ve konut projeleri üretmekteyiz.

Ankara,İstanbul Bodrum başta olmak üzere bir çok devam eden projemiz ile sektörde farklılık yaratıyoruz.

Değerli Mülkleri ikonik yapılara dönüştürüyoruz.


İncesu Gayrimenkul Danışmanlığıİncesu Gayrimenkul Danışmanlığı olarak şehir içerisinde, imarlı bölgelerde şehrin gelişimine açık imara girmesi planlanan noktalarında turizm ve sanayi bölgelerinde tüm Türkiye çapında arazi yatırım danışmanlığı sağlıyoruz.

Hava alanları,Otoyollar,Tren Yolları,Limanlar vs. gibi proje alanlarında arazi kamulaştırmalarında danışmanlık sağlıyoruz.

Ofis, Konut, AVM ve her türlü diğer yapılarınızın satış ve kiralama hizmetleri için profesyonel kadromuz ile yanınızdayız


Demir Gayrimenkul DeğerlemeUzman kadrosu ve 81 ilde kurulmuş olan teşkilatı sayesinde gayrimenkul ve buna bağlı her türlü hakların değerlemesi,otel,sanayi tesisleri,liman,rafineri, makina ekipman,enerji kaynakları değerlemesi, pazar analizleri,kamulaştırma, müşavirlik hizmetleri ve daha birçok konuda tüm Türkiye genelinde hizmet vermektedir.Hizmetlerimiz
1-Değerleme Hizmetleri
2-Özel Proje Hizmetleri
3-Danışmanlık Hizmetleri


Faaliyet Alanları
-Gayrimenkul Değerleme
-Yatırım analizi
-Hukuki,Mali,Teknik Danışmanlık
-Fizibilite Çalışması

www.demirgd.com